Hírek
2012. Május 29. 07:15, kedd |
Kék hírek
Forrás: mno.hu / MTI
140 millió forintnyi hamis ruhát találtak
Csaknem 25 ezer hamis ruházati márkajelzésű ruházati terméket foglaltak le a pénzügyőrök a napokban Nagylak térségében; az áru értéke meghaladja a 140 millió forintot.
Tudatta a Nemzeti Adó- és Vámhivatal Dél-alföldi Regionális Vám- és Pénzügyőri Főigazgatóságának sajtófelelőse hétfőn.
A pénzügyőrök közúti ellenőrzésen találtak rá a hamis megjelölésű termékekre egy textilárut szállító bolgár kamionban, mely Törökországból Lengyelországba tartott. A szigorított ellenőrzésnél a rakományból a hamis termékek között táskák, napszemüvegek, lábbelik, pólók, pulóverek kerültek elő.
A hatóság a 142 millió forint értékű ruhaszállítmányt lefoglalta, és áru hamis megjelölése bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt ismeretlen tettes ellen eljárást indított.
MTI / mno
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 11. 12:00, szombat | Kék hírek
Letartóztattak egy doktornőt, aki megölhetett egy embert a Szent János Kórházban
A Tények információi szerint emberölés történhetett a Szent János Kórházban, az ügyben egy 32 éves orvosnőt gyanúsítanak
2026. Július 10. 12:00, péntek | Kék hírek
Ügyészség: terrorcselekmény elkövetésével fenyegetés bűntette miatt indult nyomozás Szakács István ellen
2026. Július 09. 07:00, csütörtök | Kék hírek
BM: az ismert aktivistával szembeni ügyben a rendőrség az ügyészséggel egyeztetve járt el
Az ismert aktivistával szembeni ügyben a nyomozóhatóság valamennyi érdemi eljárási cselekményt az ügyészséggel egyeztetve hajtott végre - tájékoztatta a Belügyminisztérium (BM) szerdán az MTI-t.
