Hírek
2019. Január 07. 11:13, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Alvó haragosaira gyújtotta szállásukat egy férfi Kaposváron
Alvó haragosaira gyújtotta alkalmi szállásukat a gyanú szerint egy hajléktalan Kaposváron, a bíróság elrendelte a férfi letartóztatását - tájékoztatta a Somogy Megyei Főügyészség hétfőn az MTI-t.
A közlemény szerint a férfi január 3-án gyújtotta fel az ideiglenes építményt. Az abban alvó két embert egy szemtanú, aki észrevette a tüzet, felébresztette, ezzel megmentette az életüket.
A feltételezett elkövetővel szemben több ember sérelmére elkövetett emberölés bűntettének kísérlete miatt indult eljárás.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 26. 13:00, csütörtök | Belföld
MVM: az érkező földgázszámlákban a rezsistop-kedvezményről is kapnak tájékoztatást az ügyfelek
2026. Február 26. 12:00, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter német beavatkozási kísérletekről beszélt a magyar választásokba
2026. Február 26. 09:00, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: elrendeltem a kritikus energetikai infrastruktúra védelmének megerősítését
Orbán Viktor kormányfő elrendelte a kritikus energetikai infrastruktúra védelmének megerősítését - erről a miniszterelnök számolt be a Facebook-oldalára feltöltött videóban szerdán, a védelmi tanács ülése után.
2026. Február 25. 11:00, szerda | Belföld
Kamatdöntés - A monetáris tanács 25 bázisponttal csökkentette az alapkamatot
A Magyar Nemzeti Bank (MNB) Monetáris Tanácsa 25 bázisponttal 6,25 százalékra csökkentette a jegybanki alapkamatot, és a kamatfolyosó két szélét is ilyen mértékben vitte lejjebb - jelentette be a jegybank kedden.
