Hírek
2020. November 24. 08:41, kedd |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti
Ammónia szivárgott egy alsómocsoládi húsüzemben
Ammónia szivárgott egy alsómocsoládi húsüzem raktárában, emiatt ki kellett üríteni az ingatlant, öt embert pedig rosszullét miatt kórházba vittek
- közölte a Baranya Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-vel hétfő este. Sárkány Sándor elmondta, hogy az épületet a katasztrófavédelem munkatársai átszellőztették, erre az időre százöt dolgozó hagyta el a húsüzemet. Közülük öt, rosszullétre panaszkodó embert a mentők kórházba szállítottak, míg a többiek visszamehettek az üzembe.
Az eset körülményeit vizsgálják.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 12. 22:58, vasárnap | Belföld
Történelmi részvétel mellett nyert a Tisza Párt, új korszak kezdődhet Magyarországon
Óriási fölénnyel, minden bizonnyal kétharmados többséget szerzett a Tisza Párt.
2026. Április 12. 22:57, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: gratuláltam a győztes pártnak
2026. Április 12. 22:56, vasárnap | Belföld
Választás 2026 - Dobrev Klára lemondott a DK elnöki tisztségéről
Dobrev Klára és a Demokratikus Koalíció (DK) teljes elnöksége lemondott vasárnap éjjel, miután a párt nem szerzett mandátumot az országgyűlési választáson.
2026. Április 12. 08:14, vasárnap | Belföld
Megkezdődött a választás, máris született egy rekord
A vasárnapi országgyűlési képviselő-választáson reggel 7 óráig a szavazásra jogosultak 3,46 százaléka adta le szavazatát a Nemzeti Választási Iroda (NVI) adatai szerint.
