Hírek
2022. Március 20. 12:02, vasárnap |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Babakocsival szállította a lopott szajrét
A kisbéri nyomozók gyanúsítottként kihallgatták a helyi lakost, és a napokban befejezték az ügy vizsgálatát.
A gyanú szerint a 31 éves férfi még tavaly szeptemberben egy lakóházba bejutott. Nem hívott vendégként érkezett oda, az egyik ablakszárnyat leemelte, majd a mögötte lévő ablaküveget betörte. A lakásból egy televíziót, három telefont és egy órát vitt el a tettes – közölte a rendőrség.
A zsákmány elszállítását egy babakocsival oldotta meg. A feljelentést követően a kisbéri rendőrök azonosították az elkövetőt, akit a nyomozók gyanúsítottként kihallgattak. A rendőrök egy telefon kivételével az összes lopott dolgot megtalálták és visszaadták a sértettnek. A helyi lakos ellen lopás elkövetése miatt indult büntetőeljárás, aki a bűncselekmény elkövetését beismerte.
A Kisbéri Rendőrkapitányság a nyomozás vizsgálati szakaszában a szükséges eljárási cselekményeket elvégezte és a keletkezett iratokat megküldte a Komáromi Járási Ügyészségnek.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 21. 12:00, kedd | Belföld
Ruszin-Szendi Romulusz: cél a morál visszaállítása a hadseregben
A hadsereg moráljának visszaállítását nevezte első és legfontosabb céljának a honvédelmi miniszteri poszt várományosa hétfői Facebook-bejegyzésében.
2026. Április 21. 10:00, kedd | Belföld
Csökken a benzin és a gázolaj nagykereskedelmi ára
Tovább csökken a benzin és a gázolaj nagykereskedelmi ára, keddtől a benzinért bruttó 6 forinttal, a gázolajért pedig bruttó 14 forinttal kell majd kevesebbet fizetniük a kiskereskedőknek
