Városlista
2025. augusztus 21, csütörtök - Sámuel

Hírek

2012. Július 30. 16:58, hétfő | Belföld
Forrás: MTI

Baleset miatt teljes útzár van az M7-es főváros felé vezető oldalán Balatonszárszónál - órákig tart a műszaki mentés

Baleset miatt teljes útzár van az M7-es főváros felé vezető oldalán Balatonszárszónál - órákig tart a műszaki mentés

Egy fát szállító román kamion balesete miatt teljes útzár van az M7-es autópálya főváros felé vezető oldalán Balatonszárszó és Balatonőszöd között; a műszaki mentés órákat vesz igénybe, a járműveket a 7-es útra terelik - közölte a Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense hétfőn az MTI-vel.

Méhes Dóra tájékoztatása szerint a 16 óra körül történt balesetnek nincs sérültje, de az oldalára borult jármű szinte az egész pályatestet elfoglalja. A fűrészelt faáru leszóródott az útra.
A helyszínelés és a műszaki mentés idejére a forgalmat Balatonőszödnél leterelik az autópályáról, és Balatonszárszónál lehet rá visszatérni.
Mivel a felborult jármű vezetőfülkéje a két pályatestet elválasztó szalagkorlátra dőlt, ezért az adott pályaszakaszon a Nagykanizsa irányába haladók nem használhatják a belső sávot, csak a külső és a leállósávon tudnak haladni.

Címkék: Baleset-közút

Ezek érdekelhetnek még

2025. Augusztus 20. 08:39, szerda | Belföld

Augusztus 20. - Felvonták a nemzeti lobogót az Országház előtt

Katonai tiszteletadás mellett, Sulyok Tamás köztársasági elnök jelenlétében felvonták Magyarország nemzeti lobogóját az augusztus 20-i állami ünnepen, szerda reggel a Parlament előtti Kossuth Lajos téren.

2025. Augusztus 19. 07:53, kedd | Belföld

Megnövelt férőhellyel és többletjáratokkal készül a MÁV-csoport a nemzeti ünnepre

Megnövelt férőhellyel és többletjáratokkal készül a MÁV-csoport a nemzeti ünnepre - közölte a közlekedési vállalat az MTI-vel hétfőn.

2025. Augusztus 19. 07:51, kedd | Belföld

Kapu Tibor: 45 év után újra megmutattuk a tehetségünket a világnak

Mi, magyarok az ország minden tájáról, különböző intézményekből, különböző hátterekkel és tapasztalattal, de egyező céllal és hivatástudattal elértük azt, hogy 45 év után újra megmutassuk a tehetségünket a világnak

2025. Augusztus 18. 07:57, hétfő | Belföld

Az államtitkár szerint az új lakáshitel árkorlátai megakadályozzák az ingatlanok drágulását

A fix 3 százalékos lakáshitel programjának árkorlátai meg fogják akadályozni az ingatlanok drágulását a Miniszterelnökség parlamenti és stratégiai államtitkára szerint.