Hírek
2013. Július 27. 17:32, szombat |
Belföld
Forrás: MTI
Baleset miatt torlódik a forgalom az M7-esen Érdnél
Felborult egy autó az M7-es autópálya Balaton felé vezető oldalán Érdnél szombat délután, egy ember megsérült, csak a belső sávon lehet haladni.
Vattayné Székely Noémi közlése szerint egyelőre nem tudni, hogy mitől sodródott ki az útról, majd borult fel az autó, amely a tetején állt meg. A járműben ketten utaztak, egyikük megsérült, állapotáról egyelőre nincs információ - tette hozzá az ügyeletes.A helyszínelés a külső sávban folyik, így csak egy sáv használható.Az MTI úgy tudja, hogy a környéken nagy a dugó.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 11. 14:00, szombat | Belföld
Orbán Anita: a Nyugat-Balkán uniós csatlakozása Európa versenyképességét is erősíti
A Nyugat-Balkán térségének stabilitása Magyarország és egész Európa biztonságát, uniós csatlakozása pedig Európa versenyképességét is erősíti
2026. Július 11. 13:00, szombat | Belföld
UniCredit: idén 1,3 százalékkal, jövőre 2,5 százalékkal bővülhet a magyar gazdaság
Idén a magyar GDP-növekedése 1,3 százalékos lehet, majd jövőre a beruházások fellendülésével 2,5 százalékra javul
2026. Július 11. 10:25, szombat | Belföld
A kormány benyújtotta az NVVH létrehozásáról szóló törvényjavaslatot
A kormány pénteken benyújtotta az Országgyűlésnek a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Vagyonvédelmi Hivatal (NVVH) létrehozásáról szóló törvényjavaslatot.
2026. Július 11. 09:25, szombat | Belföld
Magyar Péter: A már elveszettnek hitt helyreállítási alap milliárdjait is sikerült megszerezni
Magyarország uniós újjáépítési terve megkapta az uniós pénzügyminiszterek egyhangú jóváhagyását, ezzel a végső akadály is elhárult az uniós ezermilliárdok hazahozatala elől - írta Magyar Péter pénteki Facebook-bejegyzésében.
