Városlista
2026. május 28, csütörtök - Emil, Csanád

Hírek

2018. Május 31. 14:04, csütörtök | Belföld
Forrás: police.hu

Bort akart lopni, de végül elaludt a helyszínen

Bort akart lopni, de végül elaludt a helyszínen

Bort akart lopni egy ismerősétől a tolvaj, de észrevették, ezért kereket oldott. Nem jutott messzire.

Egy kisjakabfalvai férfi tett bejelentést a rendőrségre szerdán 17 óra 10 perckor azért, mert a házánál percekkel korábban megzavart egy tolvajt, aki a hátsó kert felé elfutott. A perceken belül helyszínre érkező rendőrök a ház hátsó kerítésének külső oldalán a fűben fekve találták meg a bűncselekménnyel gyanúsítható 25 éves ivánbattyáni férfit. Elfogták, előállították, majd a gyanúsítotti kihallgatásán a bűncselekmény elkövetését elismerte és elmondta, hogy bort akart lopni a házból, ezért átmászott a kerítésen, és éppen a garázsban kutatott, amikor a háziak rákiabáltak. Ekkor elszaladt, azonban annyira ittas volt, hogy a kerítésen átmászva megpihent és elaludt.

A férfi ellen lopás vétség kísérletének megalapozott gyanúja miatt a Siklósi Rendőrkapitányság indított nyomozást.

Címkék: bor, rendőr, siklós, tolvaj

Ezek érdekelhetnek még

2026. Május 27. 14:00, szerda | Belföld

Magyar Péter felmentette a TEK főigazgatói tisztségéből Hajdu Jánost

Magyar Péter május 27-vel felmentette Hajdu János tábornokot a Terrorelhárítási Központ (TEK) főigazgatói pozíciójából - tudatta a kormányfő kedd este a Facebook-oldalán.

2026. Május 27. 12:00, szerda | Belföld

Megjelent a Klebelsberg Központ és a tankerületi központok működésének felülvizsgálatáról szóló kormányhatározat

A kormány felülvizsgálja a Klebelsberg Központ és a tankerületi központok működését. Az erről szóló kormányhatározat a Magyar Közlönyben jelent meg kedden.

2026. Május 27. 11:00, szerda | Belföld

Tarr Zoltán: költségvetési biztost kap az MTVA és az NMHH

2026. Május 27. 09:00, szerda | Belföld

Meteorológia: szerdán hevesebb zivatarok lehetnek a nyugati és a keleti határszélen

Hevesebb zivatarok alakulhatnak ki szerdán a Dunántúl nyugati, délnyugati részein és az északkeleti határ közelében - derül ki a HungaroMet Zrt. keddi veszélyjelzéséből.