Hírek
2018. Február 02. 15:34, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Csecsemő is sérült egy borsodi balesetben
Összeütközött egy kisteherautó és két gépkocsi a Miskolc és Bükkaranyos közötti úton, a balesetben ketten súlyosan megsérültek, egyikük egy három és fél hónapos csecsemő
- közölte a Dobi Tamás azt mondta, a balesetnek a két súlyos mellett két könnyebb sérültje is van.
A balesethez a megyeszékhely tűzoltóit riasztották. A rendőrség a helyszínelés idejére lezárta az útszakaszt.Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense pénteken az MTI-vel.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 26. 13:00, csütörtök | Belföld
MVM: az érkező földgázszámlákban a rezsistop-kedvezményről is kapnak tájékoztatást az ügyfelek
2026. Február 26. 12:00, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter német beavatkozási kísérletekről beszélt a magyar választásokba
2026. Február 26. 09:00, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: elrendeltem a kritikus energetikai infrastruktúra védelmének megerősítését
Orbán Viktor kormányfő elrendelte a kritikus energetikai infrastruktúra védelmének megerősítését - erről a miniszterelnök számolt be a Facebook-oldalára feltöltött videóban szerdán, a védelmi tanács ülése után.
2026. Február 25. 11:00, szerda | Belföld
Kamatdöntés - A monetáris tanács 25 bázisponttal csökkentette az alapkamatot
A Magyar Nemzeti Bank (MNB) Monetáris Tanácsa 25 bázisponttal 6,25 százalékra csökkentette a jegybanki alapkamatot, és a kamatfolyosó két szélét is ilyen mértékben vitte lejjebb - jelentette be a jegybank kedden.
