Városlista
2025. május 11, vasárnap - Ferenc

Hírek

2017. Március 29. 07:28, szerda | Belföld
Forrás: mti

Csökkent a gázolaj ára

Csökkent a gázolaj ára

Csökkentette bruttó 3 forinttal a gázolaj literenkénti nagykereskedelmi árát szerdán a Mol Nyrt., a 95-ös benzin ára nem változott.

A csökkentéssel a gázolaj átlagára 361 forintra mérséklődött, a benziné 355 forint maradt.

Legutóbb múlt szerdán csökkent a gázolaj ára, bruttó 2 forinttal, a 95-ös benzin ára akkor nem változott.

A benzin ára március 1-je óta 13 forinttal lett olcsóbb, a gázolajé pedig 16 forinttal mérséklődött a szerdai csökkenést is beleszámítva.

A benzinár 2012. április elején érte el csúcsát, akkor egy liter átlagosan 451 forintba került. A gázolaj literje 2012. január közepén volt a legdrágább, átlagosan 449 forint. Az autósok 50 forintos különbséget is tapasztalhatnak a töltőállomások árai között.

Címkék: ár, üzemanyag, dízel, gázolaj

Ezek érdekelhetnek még

2025. Május 11. 11:39, vasárnap | Belföld

Nébih: enyhített a korlátozáson kívüli területeken a ragadós száj- és körömfájás miatt hozott intézkedéseken az állategészség

Enyhített a korlátozott területeken kívüli térségben a ragadós száj- és körömfájás miatt hozott intézkedéseken az állategészségügyi hatóság - közölte a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonság Hivatal (Nébih) szombaton.

2025. Május 11. 11:30, vasárnap | Belföld

Meteorológia: megdőlt a hajnali hidegrekord szombaton

Megdőlt az országos hajnali hidegrekord szombaton: a Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegyei Nyírtasson mínusz 4,4 Celsius-fokig süllyedt a hőmérséklet - írta a HungaroMet Zrt. szombaton a Facebook-oldalán.

2025. Május 10. 09:07, szombat | Belföld

Itt az újabb kihívás, Szlovákiában megjelent az afrikai sertéspestis

Agrárminisztérium: a Szlovákiában megjelent afrikai sertéspestis elleni védekezésre is figyelniük kell a hazai állattartóknak.

2025. Május 10. 09:04, szombat | Belföld

KSH: áprilisban 4,2 százalék volt az infláció

Áprilisban a fogyasztói árak átlagosan 4,2 százalékkal haladták meg az egy évvel korábbiakat. Márciushoz viszonyítva átlagosan 0,2 százalékkal nőttek az árak - jelentette pénteken a Központi Statisztikai Hivatal (KSH).