Hírek
2012. Január 09. 13:40, hétfő |
Sport
Forrás: Felix Promotion
Döntőig jutott Babos Timi
Idei első versenyén a döntőig jutott Timi, aki hamarosan már az Ausztrál Open selejtezőjében bizonyíthatja tudását. Timi ellenfele a döntőben a világranglista 87. helyén álló Kimiko Date-Krumm volt, aki 63 63-ra nyert.
"Timi ma nem hozta a tudásának megfelelő játékot, nagyon megilletődötten játszott, de azt hiszem, hogy ezzel is elégedettek lehetünk, hiszen a döntőig nagyon jól játszott. Sok WTA pontot is tudtunk szerezni, amivel előrébb lépünk a világranglistán, de most már minden figyelmünket az Ausztrál Openre fordítjuk." - mondta Babos Csaba.
Forrás: www.babostimea.hu
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 28. 07:26, péntek | Sport
Európa-liga - Bravúros ferencvárosi döntetlen Isztambulban
2025. November 27. 07:42, csütörtök | Sport
Bajnokok Ligája - Szoboszlaié az újabb vereséget elkönyvelő Liverpool 500. gólja
Szoboszlai Dominik gólja ellenére a Liverpool 4-1-re kikapott szerdán a vendég PSV Eindhoventől a labdarúgó Bajnokok Ligája alapszakaszának ötödik fordulójában.
2025. November 27. 07:34, csütörtök | Sport
Európa-liga - Keane: a Fenerbahce elleni meccs lehet az eddigi legnagyobb kihívás
Robbie Keane, a Ferencváros vezetőedzője szerint a török Fenerbahce otthonában sorra kerülő csütörtök esti mérkőzés lehet a csapata számára az eddigi legnagyobb kihívás a labdarúgó Európa-liga alapszakaszában.
2025. November 26. 07:44, szerda | Sport
MLSZ - Rossi marad
A sikertelen világbajnoki selejtezősorozat ellenére Marco Rossi marad a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya.
