Hírek
2020. Május 15. 06:17, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Drogdíler családot vettek őrizetbe Derecskén - VIDEÓ

Új pszichoaktív anyaggal kereskedő négytagú családot vettek őrizetbe a rendőrök Derecskén - közölte a hajdú-bihari rendőr-főkapitányság sajtószolgálata az MTI-vel csütörtökön.
A tiltott szereket áruló 42 éves férfit és feleségét, illetve a lányukat és élettársát az otthonukban fogták el. A házkutatás során csaknem hárommillió forint készpénzt, több csomag kábítószergyanús anyagot, valamint az ezek kiméréséhez és porciózásához szükséges eszközöket, továbbá két gáz- és riasztópisztolyt is lefoglaltak.
A rendőrök a két férfit és a két nőt bűnügyi őrizetbe vették, majd indítványozták a letartóztatásukat. A gyanúsítottakkal szemben új pszichoaktív anyaggal visszaélés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indítottak nyomozást - közölte a rendőrség.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 17. 08:44, vasárnap | Belföld
Búcsúzik a forróság: vasárnap országszerte felfrissül az idő
Napközben azonban már nemcsak nyugatra, hanem az egész országba megérkezik a várva várt felfrissülés.
2025. Augusztus 17. 08:42, vasárnap | Belföld
Orbán szerint Putyin és Trump találkozója után biztonságosabb lett a világ
A világ ma biztonságosabb hely, mint tegnap volt - írta Orbán Viktor miniszterelnök a Facebook-oldalán szombaton.
2025. Augusztus 16. 09:04, szombat | Belföld
Keleti Pályaudvar - Késnek a vonatok
Biztosítóberendezési hiba lassítja a vonatok fogadását és indulását a budapesti Keleti pályaudvarnál - közölte a Mávinform péntek délután a honlapján.