Hírek
2019. Március 18. 07:28, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Elsodort két rendőrt egy mikrobusz Tompánál
Elsodort két, közúti ellenőrzést végző rendőrt egy jármű az 53-as főúton, Tompánál - közölte a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság vasárnap az MTI-vel.
A megyei hírportál, a baon.hu információi szerint a hajnalban történt balesetet egy mikrobusz szerb sofőrje okozta, aki vélhetően elaludt a volánnál. A rendőrök láthatósági mellényben igazoltattak.
A Kelebiai Határrendészeti Kirendeltség egyik járőrét életveszélyes állapotban a szegedi klinikára, társát a kiskunhalasi kórházba vitték, az ő állapota stabil - írták.
A baleset körülményeit a Kiskunhalasi Rendőrkapitányság vizsgálja.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 12. 07:39, hétfő | Belföld
Mávinform: indul a peronépítés Keleti pályaudvaron, módosul a dunántúli távolsági vonalak közlekedési rendje
Hétfőn kezdődik az akadálymentes peron építése a Keleti pályaudvaron, ezért módosul a Keleti pályaudvart érintő dunántúli távolsági vonalak közlekedési rendje, több dunántúli vonat végállomása Kelenföldre kerül át
2026. Január 12. 07:37, hétfő | Belföld
MÁV-csoport: tavaly 179 közösségi közlekedésben dolgozót bántalmaztak
2025-ben 179 alkalommal érte bántalmazás a vasúti és közúti közlekedésben szolgálatot teljesítő dolgozókat - közölte a MÁV-csoport vasárnap közleményben.
2026. Január 12. 07:36, hétfő | Belföld
Kemény fagyokkal indul a hét, majd enyhülés jön
Kedd hajnalban akár mínusz 18 Celsius-fok is lehet, és napközben is fagyni fog.
