Hírek
2017. Június 13. 09:19, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Elszabadult méhek miatt áll a forgalom a 74-es főúton
Méhek szabadultak el egy közlekedési baleset során kedden délelőtt a Vas megyei Pácsony közelében, emiatt a 74-es főút érintett szakaszán mindkét irányban áll a forgalom, a méhek befogására szakembert hívtak
- közölte az MTI-vel a Vas Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság megbízott szóvivője.
Egyed László tájékoztatása szerint egy méhkaptárokat szállító utánfutós gépkocsi és egy kamion ütközött össze a főút 69-es kilométerszelvényében a pácsonyi elágazónál.
Hozzátette: a kaptárak az úttestre kerültek, a kamion pótkocsija pedig az árokba fordult. A vasvári önkormányzati tűzoltók teljes útlezárás mellett dolgoznak a helyszínen.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 28. 07:29, péntek | Belföld
Magyarország újabb négymilliárd forintos mezőgazdasági támogatási programot indít Bosznia-Hercegovinában
2025. November 28. 07:28, péntek | Belföld
Orbán Viktor: azért utazok Moszkvába, hogy biztosított legyen Magyarország energiaellátása
Azért utazok Moszkvába, hogy télre is, és a következő évre is biztosított legyen Magyarország energiaellátása, megfizethető áron -
2025. November 27. 07:38, csütörtök | Belföld
Jövő héten létrejöhet a megállapodás a 2026. évi minimálbér- és garantált bérminimum emelés mértékéről
Akár már a jövő héten létrejöhet a megállapodás a 2026. évi minimálbér- és garantált bérminimum emelés mértékéről
