Hírek
2022. November 14. 07:16, hétfő |
Belföld
Forrás: Police.hu
Eltűnt a 6 éves Zora Győr mellett, többszázan keresik
Tegnap este óta keresik az eltűnt kislányt, akinek egy tanyán veszett nyoma.
Túróczi Zora november 13-án délután 4 körül tűnt el a Győr melletti Pérről, a Kánvási dűlőben lévő tanyáról 2022. november 13-án 16 óra körül távozott el, azóta ismeretlen helyen tartózkodik.
A Győri Rendőrkapitányság kéri, hogy akinek információja van a kislány hollétéről, vagy az eltűnésének körülményéről, az hívja a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság Központját a 06-96-417-329-es számon, névtelen bejelentést pedig az ingyenesen hívható 06-80-555-111 Telefontanú és a 112-es központi segélyhívó telefonszámokon lehet tenni.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 13. 13:00, szombat | Belföld
Meteorológia: a jövő héten megérkezik az első tartósabb kánikula
Míg a jelenlegi hőmérséklet inkább a májust idézi, a jövő héten megérkezik az első tartósabb kánikula - írta a HungaroMet Zrt. a Facebook-oldalán pénteken.
2026. Június 13. 09:00, szombat | Belföld
Nemsokára érvényüket vesztik a régi személyi igazolványok
Ezt érdemes észben tartani. 2000 előtt kiállított személyigazolványok 2026. augusztus 3-án lejárnak. A csere ingyenes, de időben érdemes intézni.
2026. Június 13. 08:27, szombat | Belföld
Magyar Péter: megállapodás született Magyarország és Ukrajna között a kárpátaljai magyarságról
Hivatalossá vált a történelmi megállapodás Magyarország és Ukrajna között a kárpátaljai magyarság oktatási, kulturális, nyelvhasználati és politikai jogairól - közölte Magyar Péter miniszterelnök pénteken Facebook-oldalán.
2026. Június 12. 15:00, péntek | Belföld
Ötvenhatan tettek esküt Magyarország hivatalos mentőcsapatánál, a HUNOR-nál
A katasztrófavédelem központi mentőszervezeténél 56-an tettek esküt, miután részt vettek egy háromnapos szimulációs gyakorlaton Hajdúszoboszlón, a Katasztrófavédelmi Kiképző- és Raktárbázison -
