Hírek
2018. Március 29. 07:38, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Felrobbant egy faipari üzem kazánja Zalalövőn
Felrobbant egy faipari üzem egyik kazánja Zalalövőn szerda este, egy ember megsérült - mondta el a Zala Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-nek.
Cseresznyés Dániel közölte: a város szélén lévő üzemben működő két fűtőberendezés egyike, egy fűrészporos kazán robbant fel. A detonáció erejére jellemző, hogy a kazán mintegy 300 méter távolságra repült a robbanás helyszínétől.
Tűz nem keletkezett, de az eset során egy férfi, aki éppen a kazánházban tartózkodott az első információk szerint súlyosan megsérült.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 12. 22:58, vasárnap | Belföld
Történelmi részvétel mellett nyert a Tisza Párt, új korszak kezdődhet Magyarországon
Óriási fölénnyel, minden bizonnyal kétharmados többséget szerzett a Tisza Párt.
2026. Április 12. 22:57, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: gratuláltam a győztes pártnak
2026. Április 12. 22:56, vasárnap | Belföld
Választás 2026 - Dobrev Klára lemondott a DK elnöki tisztségéről
Dobrev Klára és a Demokratikus Koalíció (DK) teljes elnöksége lemondott vasárnap éjjel, miután a párt nem szerzett mandátumot az országgyűlési választáson.
2026. Április 12. 08:14, vasárnap | Belföld
Megkezdődött a választás, máris született egy rekord
A vasárnapi országgyűlési képviselő-választáson reggel 7 óráig a szavazásra jogosultak 3,46 százaléka adta le szavazatát a Nemzeti Választási Iroda (NVI) adatai szerint.
