Hírek
2018. Február 16. 19:14, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Fóliasátor fűtése közben szenvedett égési sérülést két férfi Bugyin
Két férfi szenvedett égési sérüléseket Bugyin, amikor gázolajat locsoltak egy fóliasátor kazánjába - közölte a Pest Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője pénteken az MTI-vel.
Csámpai Attila elmondta: a fóliasátor fűtéséhez használt kazánba öntött gázolajat két férfi, a kazánból azonban visszacsaptak a lángok. Ennek következtében az egyik férfi életveszélyesen, a másik súlyosan megsérült.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 12. 07:39, hétfő | Belföld
Mávinform: indul a peronépítés Keleti pályaudvaron, módosul a dunántúli távolsági vonalak közlekedési rendje
Hétfőn kezdődik az akadálymentes peron építése a Keleti pályaudvaron, ezért módosul a Keleti pályaudvart érintő dunántúli távolsági vonalak közlekedési rendje, több dunántúli vonat végállomása Kelenföldre kerül át
2026. Január 12. 07:37, hétfő | Belföld
MÁV-csoport: tavaly 179 közösségi közlekedésben dolgozót bántalmaztak
2025-ben 179 alkalommal érte bántalmazás a vasúti és közúti közlekedésben szolgálatot teljesítő dolgozókat - közölte a MÁV-csoport vasárnap közleményben.
2026. Január 12. 07:36, hétfő | Belföld
Kemény fagyokkal indul a hét, majd enyhülés jön
Kedd hajnalban akár mínusz 18 Celsius-fok is lehet, és napközben is fagyni fog.
