Városlista
2025. október 21, kedd - Orsolya

Hírek

2021. Február 01. 18:09, hétfő | Belföld
Forrás: mti - fotó: police.hu

Gázpisztollyal lőtt a levegőbe egy férfi Budapesten

Gázpisztollyal lőtt a levegőbe egy férfi Budapesten

Gáz-riasztófegyverrel lőtt a levegőbe egy férfi vasárnap este a főváros II. kerületében, senki sem sérült meg, a gyanúsítottat elfogták - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság hétfőn a rendőrség honlapján.

A közlemény szerint a rendőrségre 20 óra 43 perckor érkezett bejelentés arról, hogy egy férfi többször a levegőbe lőtt a Fény utcában, a II. kerületben.

A rendőrök perceken belül a helyszínre értek, és elfogták a 24 éves L. Pétert, aki beismerte, hogy egy gáz-riasztófegyverrel kétszer a levegőbe lőtt.

A járőrök a férfit előállították, felfegyverkezve elkövetett garázdaság bűntett gyanúja miatt kihallgatták, a nála lévő fegyvert pedig lefoglalták.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Október 21. 07:24, kedd | Belföld

Mávinform: ismét korlátozás nélkül közlekedhetnek a vonatok a Keleti pályaudvaron

Elhárították a hibát, ismét korlátozás nélkül közlekedhetnek a Keleti pályaudvarra érkező és az onnan induló vonatok - közölte a Mávinform a honlapján hétfőn kora este.

2025. Október 21. 07:23, kedd | Belföld

Orbán Viktor Szerbia elnökével tárgyalt

Orbán Viktor miniszterelnök hétfőn hivatalában fogadta Aleksandar Vučićot, a Szerb Köztársaság elnökét - tájékoztatta az MTI-t a Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály.

2025. Október 21. 07:22, kedd | Belföld

Hozzájárulhat a veszélyhelyzet meghosszabbításához a parlament

Hozzájárulhat a veszélyhelyzet jövő májusig történő meghosszabbításához kedden az Országgyűlés, amely elfogadhatja a politikai erőszak terjedése elleni fellépésről szóló országgyűlési határozati javaslatot is.

2025. Október 21. 07:22, kedd | Belföld

Szijjártó Péter: a nagy biztonsági kihívások megoldásában nem osztottak lapot az EU-nak

A világ előtt álló jelenlegi nagy biztonsági kihívások megoldásában nem osztottak lapot az Európai Uniónak, így jár az, aki háborúpárti álláspontot képvisel, aki szítja a feszültséget