Városlista
2025. október 22, szerda - Előd

Hírek

2022. November 13. 18:07, vasárnap | Belföld
Forrás: Deltarhírek.hu

Gyerekek is megsérültek a Várpalotán történt balesetben

Gyerekek is megsérültek a Várpalotán történt balesetben

Összeütközött egy személyautó és egy kisbusz Várpalotán, a Fehérvári úton, vasárnap délután.

Bartók Judit rendőrségi szóvivőtől a Deltahírek.hu megtudta, a Seat személyautó - amiben egy család utazott - Veszprém felé haladt, amikor eddig tisztázatlan körülmények között áttért a szemközti sávba, majd összeütközött a kisbusszal.

A kocsiban négyen utaztak, két felnőtt, valamint egy kétéves és négyéves gyermek. Az autó utasa egy nő, lábsérülést szenvedett. A kocsiban ülőket, köztük a gyerekeket, továbbá a kisbusz sofőrjét is kórházba szállították a mentők.

A szóvivő hozzátette, mindkét kocsiban utazók be voltak kötve, a gyermekek, gyerekülésben, szabályosan bekötve utaztak.

A pétfürdői tűzoltók áramtalanították a járműveket, és elvégezték a műszaki mentést.
A baleset idejére lezárták az érintett útszakaszt, kerülni a településen belül lehetett.

Fotó: Deltahhírek.hu

Címkék: baleset

Ezek érdekelhetnek még

2025. Október 21. 07:24, kedd | Belföld

Mávinform: ismét korlátozás nélkül közlekedhetnek a vonatok a Keleti pályaudvaron

Elhárították a hibát, ismét korlátozás nélkül közlekedhetnek a Keleti pályaudvarra érkező és az onnan induló vonatok - közölte a Mávinform a honlapján hétfőn kora este.

2025. Október 21. 07:23, kedd | Belföld

Orbán Viktor Szerbia elnökével tárgyalt

Orbán Viktor miniszterelnök hétfőn hivatalában fogadta Aleksandar Vučićot, a Szerb Köztársaság elnökét - tájékoztatta az MTI-t a Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály.

2025. Október 21. 07:22, kedd | Belföld

Hozzájárulhat a veszélyhelyzet meghosszabbításához a parlament

Hozzájárulhat a veszélyhelyzet jövő májusig történő meghosszabbításához kedden az Országgyűlés, amely elfogadhatja a politikai erőszak terjedése elleni fellépésről szóló országgyűlési határozati javaslatot is.

2025. Október 21. 07:22, kedd | Belföld

Szijjártó Péter: a nagy biztonsági kihívások megoldásában nem osztottak lapot az EU-nak

A világ előtt álló jelenlegi nagy biztonsági kihívások megoldásában nem osztottak lapot az Európai Uniónak, így jár az, aki háborúpárti álláspontot képvisel, aki szítja a feszültséget