Hírek
2011. Október 23. 07:33, vasárnap |
Kék hírek
Forrás: HírTV
Hamis húszezressel fizettek a kávéért

Több hamis húszezres bankót találtak a rendőrök azoknál a férfiaknál, akiket azt követően fogtak el, hogy egy hódmezővásárhelyi boltban és egy presszóban is hamis pénzzel fizettek.
Pénteken reggel a csongrádi város Zrínyi utcájában, egy boltban és egy presszóban próbálkozott a két férfi a hamis pénzzel fizetni. A presszóban időben feltűnt, hogy a kávét egy hamis bankjeggyel próbálják kifizetni, ám a boltban csak azt követően vette észre a pénztáros, hogy becsapták, mikor a szomszédos helyiségből átszóltak neki. A hódmezővásárhelyi nyomozók a rendelkezésükre álló adatok alapján keresni kezdték a hamis pénzek gazdáit. A két férfit egy építkezésnél találták meg. Autójuk átvizsgálásakor további hamis bankók kerültek elő. A nyomozók megállapították, hogy az elfogott 32 éves kiszombori férfi adta a hamis húszezrest 42 éves szegedi társának, hogy azt a kocsmában egy kávéval váltassa fel. Miután ott lebuktak, már maga ment be a közeli boltba, ahol ezer forintért vásárolt reggelit. Az ügyben pénzhamisítás miatt indult eljárás, a fiatalabb férfit kihallgatása után őrizetbe vették, s kezdeményezték előzetes letartóztatását. (lm)
HavariaPress
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 13. 07:48, hétfő | Kék hírek
BRFK: milliókat csalt ki egy magát rendvédelmis vezetőnek hazudó férfi egy kétségbeesett anyától
Mintegy 20 millió forintot csalt ki egy magát rendvédelmis vezetőnek kiadó 53 éves férfi egy kétségbeesett anyától, a bűncselekményt kihallgatáson beismerő B. Gábort letartóztatták - közölte a a Budapesti Rendőr-főkapitányság.
2025. Október 09. 07:40, csütörtök | Kék hírek
Azonnali hatállyal elbocsátottak egy beteget bántalmazó mentőst
Azonnal hatállyal megszüntette az Országos Mentőszolgálat (OMSZ) annak a mentősnek a munkaviszonyát, aki brutálisan bántalmazott egy férfit kedden Heves vármegyében - közölte az OMSZ szerdán az MTI-vel.
2025. Október 05. 09:26, vasárnap | Kék hírek
Kilencen könnyen, ketten súlyosan megsérültek az ürömi szüreti felvonuláson
Az ürömi szüreti felvonuláson leszakadt egy lovasszekér jobb oldala a rajta tartózkodók alatt szombaton délután, elsődleges adatok szerint a balesetben kilencen könnyen, ketten pedig súlyosan megsérültek
2025. Szeptember 29. 07:32, hétfő | Kék hírek
Megtalálták a hetekkel ezelőtt eltűnt túrázót a Pilisben
Vasárnap délelőtt megtalálták a szeptember 7-én eltűnt túrázó holttestét a Pilisben - közölte a Pest Vármegyei Rendőr-főkapitányság a közösségi oldalán.