Hírek
2017. Július 04. 19:56, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Hazaérkezett az első gép a törökországi károsultakkal
Hazaérkezett a Törökországban rekedt károsultak első csoportja az Uniqa Biztosító által finanszírozott géppel - közölte a biztosító társaság kedden az MTI-vel.
Az érkezőket a társaság munkatársai a helyszínen tájékoztatták a kárbejelentés módjáról, emellett folyamatosan tartják a kapcsolatot a Törökországban ragadt utasokkal is, hazajuttatásukon a magyar nagykövetséggel, valamint a helyi partnerirodákkal együtt dolgoznak.
Az Uniqa Biztosító kiemelten kezeli azok kárrendezését is, akiknek már befizetett utazásuk van a csődbe ment utazási irodánál - írták. A kártalanítás menetéről cég honlapján tájékozódhatnak az érintettek: (http://www.uniqa.hu/greentajekoztato).
A Green Holidays Kft. vasárnap kora este jelentett fizetésképtelenséget. A társaság szervezésében délelőtt még elindult egy magyar csoport Budapestről charterjárattal a törökországi Antalyába, de lefoglalt szálláshelyükre már nem jutottak el. A Green Holidays honlapján vasárnap este azt közölte, hogy a társaság vagyoni biztosítékát az Uniqa Biztosító Zrt. szolgáltatja, a szükséges intézkedéseket a társaság helyett a biztosító teszi meg. Az utasok igényeiket közvetlenül a biztosítóval szemben érvényesíthetik.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 11. 14:00, szombat | Belföld
Orbán Anita: a Nyugat-Balkán uniós csatlakozása Európa versenyképességét is erősíti
A Nyugat-Balkán térségének stabilitása Magyarország és egész Európa biztonságát, uniós csatlakozása pedig Európa versenyképességét is erősíti
2026. Július 11. 13:00, szombat | Belföld
UniCredit: idén 1,3 százalékkal, jövőre 2,5 százalékkal bővülhet a magyar gazdaság
Idén a magyar GDP-növekedése 1,3 százalékos lehet, majd jövőre a beruházások fellendülésével 2,5 százalékra javul
2026. Július 11. 10:25, szombat | Belföld
A kormány benyújtotta az NVVH létrehozásáról szóló törvényjavaslatot
A kormány pénteken benyújtotta az Országgyűlésnek a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Vagyonvédelmi Hivatal (NVVH) létrehozásáról szóló törvényjavaslatot.
2026. Július 11. 09:25, szombat | Belföld
Magyar Péter: A már elveszettnek hitt helyreállítási alap milliárdjait is sikerült megszerezni
Magyarország uniós újjáépítési terve megkapta az uniós pénzügyminiszterek egyhangú jóváhagyását, ezzel a végső akadály is elhárult az uniós ezermilliárdok hazahozatala elől - írta Magyar Péter pénteki Facebook-bejegyzésében.
