Hírek
2021. Április 05. 13:09, hétfő |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Herbálra cserélték a zsákmányt a tinédzser útonállók
Két fiatalkorú fiú támadt három másikra Miskolcon. A támadókkal szemben a rendőrség rablás miatt indított eljárást.
Rablás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytat eljárást a Miskolci Rendőrkapitányság egy 17 éves fiatalemberrel, és 15 éves társával szemben. A gyanúsítottak április 3-án 19 óra körül Miskolc belvárosában leszólított három tizenéves fiút, hogy pénzt kérjenek tőlük. Az útonállók agresszív fellépése miatt a sértettek közül ketten el tudtak szaladni, míg harmadik társuk a fenyegetés hatására odaadta nekik márkás hangszóróját – közölte a rendőrség.
A bejelentést követően a rendőrök rövid időn belül azonosították, majd pár órán belül a Sajólád és Felsőzsolca közötti útszakaszon elfogták a bűncselekmény elkövetésével megalapozottan gyanúsítható két fiút.
A Miskolci Rendőrkapitányságra előállított, majd őrizetbe vett gyanúsítottak a kihallgatásukon egyebek között elmondták, hogy zsákmányukat úgynevezett „herbálra” cserélték. A nyomozás eredményeként a rendőrök lefoglalták a hangszórót, az ügyben még további nyomozati cselekmények várhatóak.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 25. 19:00, csütörtök | Belföld
Hőség - Harmadfokú hőségriasztást rendelt el a tisztifőorvos szombattól
A várható extrém meleg miatt harmadfokú hőségriasztást rendelt el a tisztifőorvos szombattól;
2026. Június 25. 08:39, csütörtök | Belföld
Őrizetbe vették Fonyód volt fideszes polgármesterét
Különösen nagy vagyoni hátrányt okozó hűtlen kezelés bűntettének gyanúja miatt indított eljárást a rendőrség Fonyódon.
2026. Június 25. 07:00, csütörtök | Belföld
Hőség - Magyar Péter: kormányrendeletet fogadtunk el a védelmi tevékenység összehangolására
A hőségriadó miatti védelmi tevékenység összehangolására kormányrendeletet fogadott el a kabinet
2026. Június 24. 19:55, szerda | Belföld
Kapitány István: a kormány az energiafüggetlenség és ellátásbiztonság erősítésén dolgozik
A kormány Magyarország energiafüggetlenségének és ellátásbiztonságának erősítésén dolgozik tisztább, biztonságosabb és fenntarthatóbb energiával - mondta szerdai videóüzenetében Kapitány István.
