Hírek
2019. Január 22. 13:56, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Jelentős torlódásra lehet számítani M1-es autópályán
Jelentős torlódásra lehet számítani M1-es autópályán Tatabánya térségében, Hegyeshalom felé, mert az 57-es kilométernél, ahol felújítják az utat, baleset történt kedd délben.
Megállították a járműveket, ezért a baleset mögötti szakaszon is nagy torlódás alakult ki – olvasható az Útinform honlapján.
Emellett Hegyeshalom felé, Tatabányánál, a 61-es kilométernél is javítják a burkolatot, és lezárták a külső sávot.
Aki teheti, az 56-os kilométernél, a Tatabánya-Óváros csomópontban vagy a 43-as kilométernél, Óbaroknál letérve kerüljön az 1-es út felé – írták.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 30. 11:00, csütörtök | Belföld
Hőség - Több helyen gyulladtak ki erdők, bozótosok, tarlók az országban
2026. Július 30. 06:00, csütörtök | Belföld
Hőség - Az egyre fokozódó hőségben takarékos vízhasználatot kérnek a szolgáltatók
2026. Július 30. 04:00, csütörtök | Belföld
Hőség - Szakértő: az alacsony vízállás miatt először állt le teljes blokk a Paksi Atomerőműben
2026. Július 29. 14:00, szerda | Belföld
Kapitány István: biztonságban van Magyarország energiaellátása a paksi erőmű teljesítménycsökkentése ellenére is
Biztonságban van Magyarország energiaellátása - írta a gazdasági és energetikai miniszter Facebook-oldalán kedden, azt követően, hogy a Duna alacsony vízállása miatt csökkentették a paksi atomerőmű teljesítményét.
