Hírek
2022. Július 21. 18:07, csütörtök |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Két gyalogost is elgázolt a zebrán
Figyelmetlenség vezethetett ahhoz a balesethez, amely még tavasszal történt Salgótarjánban. Az eset vizsgálati szakaszát a napokban lezárták a rendőrök.
A 33 éves férfi március 12-én 19 óra körül közlekedett kocsival Salgótarjánban, amikor a Rákóczi úton található kijelölt gyalogos-átkelőhelyen nem adott elsőbbséget, és elütötte az azon áthaladó két gyalogost. A baleset következtében mind a két gyalogos megsérült. A nyomozás során megállapítást nyert, hogy a járművezető figyelmetlensége miatt nem észlelte az úttesten lévő két férfit – közölte a rendőrség.
A Nógrád Megyei Rendőr-főkapitányság Közlekedésrendészeti Osztály a férfi ellen folytatott közúti baleset gondatlan okozása vétség miatt indított eljárás vizsgálati szakaszát befejezte, és az ügy iratait a Balassagyarmati Járási Ügyészség részére megküldte.

Ezek érdekelhetnek még
2025. November 27. 07:38, csütörtök | Belföld
Jövő héten létrejöhet a megállapodás a 2026. évi minimálbér- és garantált bérminimum emelés mértékéről
Akár már a jövő héten létrejöhet a megállapodás a 2026. évi minimálbér- és garantált bérminimum emelés mértékéről
2025. November 27. 07:34, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: az otthonteremtési program eddigi eredményei imponzánsak
2025. November 26. 07:39, szerda | Belföld
Orbán Viktor: Magyarország nemzeti, jobboldali kormánya garantálja a békét, a stabil iparpolitikát és a stabil adórendszert
2025. November 26. 07:35, szerda | Belföld
Februárra eléri a pedagógusok átlagbére a diplomás átlagbér 80 százalékát
Február első hetére a kormány 100 százalékban teljesíti azon vállalását, hogy a pedagógusok átlagbére eléri a magyarországi diplomás átlagbér 80 százalékát
