Hírek
2019. Február 25. 09:51, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Ketten meghaltak szén-monoxid-mérgezésben Tiszalökön
Szén-monoxid-mérgezés miatt ketten meghaltak hétfő reggel a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Tiszalökön - közölte a térségi katasztrófavédelmi igazgatóság megbízott szóvivője az MTI-vel.
Dudás Szilvia elmondta, a tiszavasvári tűzoltókat az egyik Petőfi utcai lakóházhoz riasztották. A műszeres mérések magas gázkoncentrációt mutattak ki az épületben.
A tűzoltók teljes légzőfelszerelésben mentek be a házba, ahol egy férfi és egy nő holttestére bukkantak - ismertette a szóvivő.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 26. 13:00, csütörtök | Belföld
MVM: az érkező földgázszámlákban a rezsistop-kedvezményről is kapnak tájékoztatást az ügyfelek
2026. Február 26. 12:00, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter német beavatkozási kísérletekről beszélt a magyar választásokba
2026. Február 26. 09:00, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: elrendeltem a kritikus energetikai infrastruktúra védelmének megerősítését
Orbán Viktor kormányfő elrendelte a kritikus energetikai infrastruktúra védelmének megerősítését - erről a miniszterelnök számolt be a Facebook-oldalára feltöltött videóban szerdán, a védelmi tanács ülése után.
2026. Február 25. 11:00, szerda | Belföld
Kamatdöntés - A monetáris tanács 25 bázisponttal csökkentette az alapkamatot
A Magyar Nemzeti Bank (MNB) Monetáris Tanácsa 25 bázisponttal 6,25 százalékra csökkentette a jegybanki alapkamatot, és a kamatfolyosó két szélét is ilyen mértékben vitte lejjebb - jelentette be a jegybank kedden.
