Hírek
2012. Március 10. 14:15, szombat |
Belföld
Forrás: mno.hu / Automobil
Kilenc év után frissült a Rolls-Royce Phantom

Bemutatása után kilenc évvel hajtotta végre az első frissítést a Phantomon a Rolls-Royce.
Meglepetéssel készült a Genfi Autószalonra a Rolls-Royce, a luxusmárka frissítést hajtott végre a komplett Phantom sorozaton. Most először változtattak a Phantom külsején, pedig a szedán már 2003 óta a piacon van. A kabrió 2007-ben, a kupé 2008-ban csatlakozott a kínálathoz.
A fényszórókat LED-es egységekre cserélték, alájuk a kerek lámpák helyett vékony nappali fénycsíkokat szereltek. Emellett az első és hátsó lökhárító alsó részét dolgozták át a dizájnerek. Az utastérben új a navigációs rendszer, amely nagyobb, 8,8 colos kijelzőn jeleníti meg adatait.
A hajtáslánc új nyolcfokozatú automata váltóval és hátsó differenciálművel frissült. A V12-es fogyasztása tíz százalékkal, a kilométerenkénti szén-dioxid-kibocsátás 388-ról 347 grammra csökkent.
Automobil / mno
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 17. 08:44, vasárnap | Belföld
Búcsúzik a forróság: vasárnap országszerte felfrissül az idő
Napközben azonban már nemcsak nyugatra, hanem az egész országba megérkezik a várva várt felfrissülés.
2025. Augusztus 17. 08:42, vasárnap | Belföld
Orbán szerint Putyin és Trump találkozója után biztonságosabb lett a világ
A világ ma biztonságosabb hely, mint tegnap volt - írta Orbán Viktor miniszterelnök a Facebook-oldalán szombaton.
2025. Augusztus 16. 09:04, szombat | Belföld
Keleti Pályaudvar - Késnek a vonatok
Biztosítóberendezési hiba lassítja a vonatok fogadását és indulását a budapesti Keleti pályaudvarnál - közölte a Mávinform péntek délután a honlapján.