Hírek
2012. Augusztus 15. 09:06, szerda |
Bulvár
Forrás: MTI
Kukáskocsiban ébredt, kétszer is összepréselték
Kétszer is összepréseltek kukáskocsiban egy férfit az Egyesült Államokban, de megúszta ép bőrrel a kalandot.
Az oregoni Portlandben élő, 27 éves Justin Gilpatrick ritkán iszik alkoholt, a minap azonban kivételt tett. Hajnaltájban úgy vélte, hogy jobb, ha nem vezeti haza autóját és befeküdt egy utcai szemetes konténerbe. Amikor felébredt egy kukáskocsi rakterében találta magát. Hiába kiabált segítségért, a szemétszállítók csak idővel figyeltek fel rá, addigra már túl volt két préselésen. Kiszabadították és elvitték a legközelebbi kórházba, ahol megállapították, hogy az ijedtségen túl nincs semmilyen komoly sérülése.
Mindent egybevéve sokkal jobban járt, mint ivócimborája, aki a kuka helyett a vezetést választotta: résztvevője lett egy hármas karambolnak, de ő is megúszta súlyos sérülés nélkül - adta hírül a Yahoo amerikai hírportál.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 27. 07:41, csütörtök | Bulvár
Sziget - A főváros tíz évig bérbe adja a Hajógyári Szigetet a fesztivál szervezőinek
A Sziget Szervezőiroda üdvözli a Fővárosi Közgyűlés szerdai döntését, mely szerint a következő tíz évre bérbe adják a szervezőknek a Hajógyári-sziget érintett részét a fesztivál idejére
2025. November 27. 07:40, csütörtök | Bulvár
Az EP 16 évre emelné a közösségimédia-használat alsó korhatárát
2025. November 25. 06:52, kedd | Bulvár
Szombaton rendezik meg a 25. Tatai Vadlúd Sokadalmat
Madármegfigyelésekkel, bemutatókkal, előadásokkal várja az érdeklődőket szombaton a 25. Tatai Vadlúd Sokadalom
