Városlista
2025. november 28, péntek - Stefánia

Hírek

2012. Január 25. 07:06, szerda | Bulvár
Forrás: Story Online

Külföldre menekült Győzike

Külföldre menekült Győzike

Hétvégén még arról panaszkodott, hogy pszichiátriára vitték, ma azonban már külföldre repült Gáspár Győző. A Facebook-ra feltöltött képei tanúsága szerint ráadásul teljesen kiegyensúlyozott lett a zenész.

Már az olvasók sem hitték el, hogy Győzike valóban újabb pánikrohamott kapott. "Győrben nincs is szanatórium, csak pszichiátria" - jelentette egyik olvasónk hétvégén, arra a hírre utalva, hogy a Gáspár család feje egy győri szanatóriumban próbál felgyógyulni általa súlyosnak nevezett betegségéből.

Mára azonban kiderült, mindegy is, melyik intézménnyel büszkélkedhet a város, Győzike ugyanis elhagyta az országot. A showman először Ferihegyen, majd egy romániai business hotelben fotózgatta magát, láthatóan vidáman, minden képen mosolyogva. Győzike hónapok óta húzódó perének egyébként múlt héten volt egy újabb felvonása, talán mindössze ez ingatta meg kicsit egészségügyi állapotát.

Ezek érdekelhetnek még

2025. November 27. 07:41, csütörtök | Bulvár

Sziget - A főváros tíz évig bérbe adja a Hajógyári Szigetet a fesztivál szervezőinek

A Sziget Szervezőiroda üdvözli a Fővárosi Közgyűlés szerdai döntését, mely szerint a következő tíz évre bérbe adják a szervezőknek a Hajógyári-sziget érintett részét a fesztivál idejére

2025. November 27. 07:40, csütörtök | Bulvár

Az EP 16 évre emelné a közösségimédia-használat alsó korhatárát

2025. November 25. 06:52, kedd | Bulvár

Szombaton rendezik meg a 25. Tatai Vadlúd Sokadalmat

Madármegfigyelésekkel, bemutatókkal, előadásokkal várja az érdeklődőket szombaton a 25. Tatai Vadlúd Sokadalom

2025. November 21. 07:28, péntek | Bulvár

Music Hungary-díjat kapott a Margaret Island