Hírek
2026. Január 05. 06:51, hétfő | Belföld
Lázár János: Magyarország felkészült, de csak az induljon útnak, akinek muszáj
739 téli elhárításra alkalmas jármű
- 213 rakodógép a sórakodáshoz
- 2301 szakember 12 órás váltott műszakban
- 80 000+ tonna útszóró só készenlétben
- 0–24 órás megerősített ügyelet úton és vasúton - írja a közlekedési miniszter, aki ugyanakkor hozzáteszi:
Indulás előtt tájékozódjanak, és csak akkor induljanak útnak, hogyha feltétlenül szükséges! A MÁV-csoport és a Magyar Közút munkatársai azon dolgoznak, hogy mindenki a lehető leggyorsabban és legbiztonságosabban célba érhessen!
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 27. 14:00, szerda | Belföld
Magyar Péter felmentette a TEK főigazgatói tisztségéből Hajdu Jánost
Magyar Péter május 27-vel felmentette Hajdu János tábornokot a Terrorelhárítási Központ (TEK) főigazgatói pozíciójából - tudatta a kormányfő kedd este a Facebook-oldalán.
2026. Május 27. 12:00, szerda | Belföld
Megjelent a Klebelsberg Központ és a tankerületi központok működésének felülvizsgálatáról szóló kormányhatározat
A kormány felülvizsgálja a Klebelsberg Központ és a tankerületi központok működését. Az erről szóló kormányhatározat a Magyar Közlönyben jelent meg kedden.
2026. Május 27. 11:00, szerda | Belföld
Tarr Zoltán: költségvetési biztost kap az MTVA és az NMHH
2026. Május 27. 09:00, szerda | Belföld
Meteorológia: szerdán hevesebb zivatarok lehetnek a nyugati és a keleti határszélen
Hevesebb zivatarok alakulhatnak ki szerdán a Dunántúl nyugati, délnyugati részein és az északkeleti határ közelében - derül ki a HungaroMet Zrt. keddi veszélyjelzéséből.
