Városlista
2026. július 12, vasárnap - Izabella

Hírek

2015. December 05. 00:00, szombat | Belföld
Forrás: MTI

Meghalt az a férfi, aki felgyújtotta magát Százhalombattán

Meghalt az a férfi, aki felgyújtotta magát Százhalombattán

Meghalt az a férfi, aki csütörtök este felgyújtotta magát Százhalombattán, a polgármesteri hivatal előtt. Az ügyben vizsgálat indult.

Csámpai Attila, a Pest megyei katasztrófavédelem szóvivője arról tájékoztatta az MTI-t, hogy az 50 év körüli férfi a város főterén ismeretlen okból gyújtotta fel magát. A férfit a körülötte tartózkodók a szökőkútba dobták, de testfelületének 30 százaléka így is megégett. Súlyos égési sérülésekkel, életveszélyes állapotban vitték kórházba - tette hozzá.

Az MTI úgy tudja, hogy az eset hátterében magánéleti okok állnak. A férfi a kórházban meghalt.

Az Érdi Rendőrkapitányság közigazgatási eljárást indított a körülmények tisztázására - közölte pénteken Beluzsárné Belicza Andrea, a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Július 11. 14:00, szombat | Belföld

Orbán Anita: a Nyugat-Balkán uniós csatlakozása Európa versenyképességét is erősíti

A Nyugat-Balkán térségének stabilitása Magyarország és egész Európa biztonságát, uniós csatlakozása pedig Európa versenyképességét is erősíti

2026. Július 11. 13:00, szombat | Belföld

UniCredit: idén 1,3 százalékkal, jövőre 2,5 százalékkal bővülhet a magyar gazdaság

Idén a magyar GDP-növekedése 1,3 százalékos lehet, majd jövőre a beruházások fellendülésével 2,5 százalékra javul

2026. Július 11. 10:25, szombat | Belföld

A kormány benyújtotta az NVVH létrehozásáról szóló törvényjavaslatot

A kormány pénteken benyújtotta az Országgyűlésnek a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Vagyonvédelmi Hivatal (NVVH) létrehozásáról szóló törvényjavaslatot.

2026. Július 11. 09:25, szombat | Belföld

Magyar Péter: A már elveszettnek hitt helyreállítási alap milliárdjait is sikerült megszerezni

Magyarország uniós újjáépítési terve megkapta az uniós pénzügyminiszterek egyhangú jóváhagyását, ezzel a végső akadály is elhárult az uniós ezermilliárdok hazahozatala elől - írta Magyar Péter pénteki Facebook-bejegyzésében.