Hírek
2019. Október 22. 06:54, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Nyolc törvényjavaslatról tárgyal a parlament

Az Országgyűlés kedden nyolc törvényjavaslat általános vitájával folytatja hétfőn kezdődött ülését.
Az ülésnap reggel 9 órakor napirend előtti felszólalásokkal indul. Ezt követően a képviselők megvitathatják a kormány azon előterjesztését, amely a Nemzeti Eszközkezelő Programban részt vevő természetes személyek otthonteremtésének biztosításával összefüggő módosításokat tartalmazza.
Ezt követően - több nemzetközi szerződés vitája mellett - terítékre kerül még a kabinet egyes eljárások egyszerűsítéséről és elektronizálásáról szóló indítványa, valamint az egyes törvények ipar- és kereskedelemszabályozási szempontból történő változtatási javaslata.
A parlament csütörtökön a tavalyi költségvetés zárszámadásának tárgyalásával folytatja munkáját.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 18. 07:57, hétfő | Belföld
Az államtitkár szerint az új lakáshitel árkorlátai megakadályozzák az ingatlanok drágulását
A fix 3 százalékos lakáshitel programjának árkorlátai meg fogják akadályozni az ingatlanok drágulását a Miniszterelnökség parlamenti és stratégiai államtitkára szerint.
2025. Augusztus 18. 07:57, hétfő | Belföld
Szijjártó Péter telefonon beszélt Szergej Lavrovval
Az amerikai külügyminiszter-helyettes után, tegnap este Szergej Lavrov orosz kollégámmal is - aki személyesen volt jelen az alaszkai csúcstalálkozón - váltottam pár szót telefonon - írta a külgazdasági és külügyminiszter a Facebook-oldal
2025. Augusztus 17. 08:44, vasárnap | Belföld
Búcsúzik a forróság: vasárnap országszerte felfrissül az idő
Napközben azonban már nemcsak nyugatra, hanem az egész országba megérkezik a várva várt felfrissülés.
2025. Augusztus 17. 08:42, vasárnap | Belföld
Orbán szerint Putyin és Trump találkozója után biztonságosabb lett a világ
A világ ma biztonságosabb hely, mint tegnap volt - írta Orbán Viktor miniszterelnök a Facebook-oldalán szombaton.