Hírek
2025. Március 31. 08:05, hétfő |
Belföld
Forrás: MTI
Országjárásra indulnak a Fidesz és a KDNP vezető politikusai
Április elején országjárásra indulnak a Fidesz és a KDNP vezető politikusai - közölte a Fidesz-KDNP kommunikációs igazgatója a közösségi oldalára vasárnap feltöltött videóban.
Menczer Tamás kifejtette: Manfred Weber és Ursula von der Leyen be akarja hozni Ukrajnát az Európai Unióba, ráadásul nagyon gyorsan, jóformán azonnal. Ez számos veszéllyel jár - hangsúlyozta.
"Ukrajna uniós tagsága tönkretenné a magyar gazdaságot, a magyar gazdák pénze menne Ukrajnába, a nekünk járó uniós források szintén mennének Ukrajnába, ráadásul évente pluszban 200 milliárd forintot kellene küldenünk Ukrajnába. Ott van a rengeteg fegyver, a szervezett bűnözés és az egészségügyi kockázatok" - fogalmazott.
Nekünk kell döntenünk a jövőnkről, a gyerekeink és az unokáink jövőjéről - emelte ki.
Elmondta: ezért indítottak véleménynyilvánító szavazást, a szavazólapokat április közepétől postázzák.
"Gyucsány Ferenc és Brüsszel Péter már döntött, ők Ukrajnát választották. Mondjuk el mi is a véleményünket és találkozzunk az országjárás során!" - hangoztatta Menczer Tamás a videóban.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 27. 07:38, csütörtök | Belföld
Jövő héten létrejöhet a megállapodás a 2026. évi minimálbér- és garantált bérminimum emelés mértékéről
Akár már a jövő héten létrejöhet a megállapodás a 2026. évi minimálbér- és garantált bérminimum emelés mértékéről
2025. November 27. 07:34, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: az otthonteremtési program eddigi eredményei imponzánsak
2025. November 26. 07:39, szerda | Belföld
Orbán Viktor: Magyarország nemzeti, jobboldali kormánya garantálja a békét, a stabil iparpolitikát és a stabil adórendszert
2025. November 26. 07:35, szerda | Belföld
Februárra eléri a pedagógusok átlagbére a diplomás átlagbér 80 százalékát
Február első hetére a kormány 100 százalékban teljesíti azon vállalását, hogy a pedagógusok átlagbére eléri a magyarországi diplomás átlagbér 80 százalékát
