Hírek
2021. Szeptember 21. 16:06, kedd |
Kék hírek
Forrás: mti/fotó: police.hu
Több ezer adag kábítószert rejtett el autójában egy férfi
Több ezer adag kábítószert rejtett el autójában egy pécsi férfi, akit még szombaton fogtak el a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda (KR NNI) nyomozói Pécs belvárosában
- közölte a szervezet a rendőrség honlapján kedden. Az 54 éves férfi a nyomozás adatai szerint múlt csütörtökön Hollandiába utazott, hogy ott kábítószert vegyen. Szombaton este érkezett vissza Magyarországra, és éjfél előtt pár perccel intézkedtek vele szemben a rendőrök.
Autója kesztyűtartójában 4218 gramm kábítószergyanús anyagot, míg a jármű középkonzoljában 3 gramm kokaint találtak és foglaltak le a rendőrök. Az igazságügyi szakértő előzetes véleménye alapján a lefoglalt kábítószergyanús anyag amfetamin, amely - a hígítástól függően - 8-12 ezer adagnak felel meg. A lefoglalt kábítószer feketepiaci értéke mintegy 24-36 millió forint - írták.
A férfivel szemben különösen jelentős mennyiségű kábítószer birtoklása miatt indult eljárás, őrizetbe vették, és kezdeményezték a letartóztatását.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 11. 12:00, szombat | Kék hírek
Letartóztattak egy doktornőt, aki megölhetett egy embert a Szent János Kórházban
A Tények információi szerint emberölés történhetett a Szent János Kórházban, az ügyben egy 32 éves orvosnőt gyanúsítanak
2026. Július 10. 12:00, péntek | Kék hírek
Ügyészség: terrorcselekmény elkövetésével fenyegetés bűntette miatt indult nyomozás Szakács István ellen
2026. Július 09. 07:00, csütörtök | Kék hírek
BM: az ismert aktivistával szembeni ügyben a rendőrség az ügyészséggel egyeztetve járt el
Az ismert aktivistával szembeni ügyben a nyomozóhatóság valamennyi érdemi eljárási cselekményt az ügyészséggel egyeztetve hajtott végre - tájékoztatta a Belügyminisztérium (BM) szerdán az MTI-t.
