Városlista
2025. november 28, péntek - Stefánia

Hírek

2018. Július 03. 07:26, kedd | Belföld
Forrás: mti

Túl a 400-on a benzin is - Emelkedik az üzemanyagok ára

Túl a 400-on a benzin is - Emelkedik az üzemanyagok ára

A Mol Nyrt. bruttó 7 forinttal emeli a 95-ös benzin és bruttó 5 forinttal a gázolaj literenkénti nagykereskedelmi árát szerdán - értesült az MTI piaci forrásokból hétfőn.

Az emeléssel a benzin literenkénti átlagára 399 forintra, a gázolajé pedig 407 forintra nő.

Az üzemanyagok ára legutóbb június 13-án változott, akkor a benziné bruttó 2 forinttal, 392 forintra csökkent, a gázolajé pedig bruttó 3 forinttal, 402 forintra literenként.

Az autósok 50 forintos különbséget is tapasztalhatnak a töltőállomások árai között.

A benzin ára 2012. április elején érte el csúcsát, akkor egy liter átlagosan 451 forintba került. A gázolaj literje 2012. január közepén volt a legdrágább, átlagosan 449 forint.

Ezek érdekelhetnek még

2025. November 28. 07:28, péntek | Belföld

Orbán Viktor: azért utazok Moszkvába, hogy biztosított legyen Magyarország energiaellátása

Azért utazok Moszkvába, hogy télre is, és a következő évre is biztosított legyen Magyarország energiaellátása, megfizethető áron -

2025. November 27. 07:38, csütörtök | Belföld

Jövő héten létrejöhet a megállapodás a 2026. évi minimálbér- és garantált bérminimum emelés mértékéről

Akár már a jövő héten létrejöhet a megállapodás a 2026. évi minimálbér- és garantált bérminimum emelés mértékéről

2025. November 27. 07:34, csütörtök | Belföld

Orbán Viktor: az otthonteremtési program eddigi eredményei imponzánsak