Hírek
2021. Szeptember 14. 11:29, kedd |
Belföld
Forrás: mti/illusztráció: pixabay
Tűz ütött ki a fügödi iskolában

Tűz ütött ki az Encsi Zrínyi Ilona Általános Iskola Encs-Fügödi tagintézményében hétfő késő éjszaka; egy hét rendkívüli tanítási szünetet rendeltek el - közölte a polgármester kedden az MTI-vel.
Mikola Gergely azt írta, az épület egy részének a tetőszerkezete leégett, a tantermek károsodtak, de a tűzben senki nem sérült meg.
A katasztrófavédelem gyorsan megfékezte a lángokat, így azok nem terjedtek át a két szomszédos iskolaépületre - tette hozzá.
Közölte azt is, ezen a héten rendkívüli szünetet rendeltek el a tagintézményben, jövő héttől pedig nagy eséllyel újraindul az iskola. Az étkeztetést továbbra is biztosítják a volt közösségi házban - írta Mikola Gergely.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 15. 08:03, péntek | Belföld
Áder János: felül kell emelkedni azon, ami szétválaszt
2025. Augusztus 15. 08:00, péntek | Belföld
Hőség - BM: Kiadták a vörös kód figyelmeztetést
2025. Augusztus 14. 07:49, csütörtök | Belföld
Harmadfokú hőségriasztás csütörtöktől vasárnapig
2025. Augusztus 14. 07:46, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: a magyarok érdeke, hogy barátokat gyűjtsenek és jó kapcsolatot ápoljanak a nagyhatalmakkal
A magyarok érdeke, hogy barátokat gyűjtsenek és jó kapcsolatot ápoljanak a nagyhatalmakkal – jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök egy amerikai médiumnak adott, szerdán megjelent interjúban.