Hírek
2021. Január 15. 08:17, péntek |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Tűz ütött ki egy miskolci lakásban, több mint 80 lakót kimenekítettek
Teljesen kiégett egy társasház ötödik emeleti lakásának egyik szobája Miskolcon, a Sályi István utcában.
A katasztrófavédelem honlapjának péntek hajnali tájékoztatása szerint a miskolci és a diósgyőri hivatásos tűzoltók a katasztrófavédelmi műveleti szolgálat irányítása mellett három vízsugárral előbb körülhatárolták, majd eloltották a tüzet.
Az érintett lakásból két lakót, a házból több mint nyolcvan lakót kimenekítettek. Az egységek átvizsgálják az épület minden emeletét az utómunkálatok közben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 26. 12:00, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter német beavatkozási kísérletekről beszélt a magyar választásokba
2026. Február 26. 09:00, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: elrendeltem a kritikus energetikai infrastruktúra védelmének megerősítését
Orbán Viktor kormányfő elrendelte a kritikus energetikai infrastruktúra védelmének megerősítését - erről a miniszterelnök számolt be a Facebook-oldalára feltöltött videóban szerdán, a védelmi tanács ülése után.
2026. Február 25. 11:00, szerda | Belföld
Kamatdöntés - A monetáris tanács 25 bázisponttal csökkentette az alapkamatot
A Magyar Nemzeti Bank (MNB) Monetáris Tanácsa 25 bázisponttal 6,25 százalékra csökkentette a jegybanki alapkamatot, és a kamatfolyosó két szélét is ilyen mértékben vitte lejjebb - jelentette be a jegybank kedden.
