Hírek
2021. Június 27. 13:06, vasárnap |
Kék hírek
Forrás: infovárosok/police.hu
Újabb horrorkaravánt bírságoltak a rendőrök

A rendőrök által kiszabott bírság és parkoltatás akasztotta meg a szerb karavánt.
Egy szerb járműszerelvényt intettek ki a forgalomból a szigetszentmiklósi rendőrök június 26-án 8 óra körül az M0 autót Csepeli pihenőhelyénél. A mérés alátámasztotta a látványos gyanút, 345 kg-mal nyomott többet a kelleténél – közölte a rendőrség.
A sofőrt 200 ezer forintra bírságolták, a járműszerelvényt leparkoltatták, amíg a szabálytalanságot meg nem szünteti, útját csak azt követően folytathatja majd.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 13. 07:48, hétfő | Kék hírek
BRFK: milliókat csalt ki egy magát rendvédelmis vezetőnek hazudó férfi egy kétségbeesett anyától
Mintegy 20 millió forintot csalt ki egy magát rendvédelmis vezetőnek kiadó 53 éves férfi egy kétségbeesett anyától, a bűncselekményt kihallgatáson beismerő B. Gábort letartóztatták - közölte a a Budapesti Rendőr-főkapitányság.
2025. Október 09. 07:40, csütörtök | Kék hírek
Azonnali hatállyal elbocsátottak egy beteget bántalmazó mentőst
Azonnal hatállyal megszüntette az Országos Mentőszolgálat (OMSZ) annak a mentősnek a munkaviszonyát, aki brutálisan bántalmazott egy férfit kedden Heves vármegyében - közölte az OMSZ szerdán az MTI-vel.
2025. Október 05. 09:26, vasárnap | Kék hírek
Kilencen könnyen, ketten súlyosan megsérültek az ürömi szüreti felvonuláson
Az ürömi szüreti felvonuláson leszakadt egy lovasszekér jobb oldala a rajta tartózkodók alatt szombaton délután, elsődleges adatok szerint a balesetben kilencen könnyen, ketten pedig súlyosan megsérültek
2025. Szeptember 29. 07:32, hétfő | Kék hírek
Megtalálták a hetekkel ezelőtt eltűnt túrázót a Pilisben
Vasárnap délelőtt megtalálták a szeptember 7-én eltűnt túrázó holttestét a Pilisben - közölte a Pest Vármegyei Rendőr-főkapitányság a közösségi oldalán.