Hírek
2017. Szeptember 18. 14:59, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Újféle droggal kereskedett egy kecskeméti nő
Őrizetbe vettek a dabasi rendőrök egy kecskeméti nőt, aki a gyanú szerint új pszichoaktív anyaggal kereskedett - közölte a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság hétfőn a rendőrség honlapján.
A 46 éves nőt pénteken igazoltatták a rendőrök Tatárszentgyörgyön, ennek során a nála lévő cigarettás dobozban, 13 csomagban fehér port találtak. A por az előzetes vegyészszakértői vélemény szerint új pszichoaktív anyagnak minősül.
A rendőrség adatai szerint a gyanúsított kereskedett a kábító hatású anyaggal, fiatalkorúnak is adott át a tiltott szerből.
A Dabasi Rendőrkapitányság az ügyben új pszichoaktív anyaggal visszaélés bűntett gyanúja miatt indított eljárást.
A közlemény szerint a rendőrök az előállítás után őrizetbe vették a nőt, akinek az illetékes bíróság vasárnap elrendelte az előzetes letartóztatását.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 27. 14:00, szerda | Belföld
Magyar Péter felmentette a TEK főigazgatói tisztségéből Hajdu Jánost
Magyar Péter május 27-vel felmentette Hajdu János tábornokot a Terrorelhárítási Központ (TEK) főigazgatói pozíciójából - tudatta a kormányfő kedd este a Facebook-oldalán.
2026. Május 27. 12:00, szerda | Belföld
Megjelent a Klebelsberg Központ és a tankerületi központok működésének felülvizsgálatáról szóló kormányhatározat
A kormány felülvizsgálja a Klebelsberg Központ és a tankerületi központok működését. Az erről szóló kormányhatározat a Magyar Közlönyben jelent meg kedden.
2026. Május 27. 11:00, szerda | Belföld
Tarr Zoltán: költségvetési biztost kap az MTVA és az NMHH
2026. Május 27. 09:00, szerda | Belföld
Meteorológia: szerdán hevesebb zivatarok lehetnek a nyugati és a keleti határszélen
Hevesebb zivatarok alakulhatnak ki szerdán a Dunántúl nyugati, délnyugati részein és az északkeleti határ közelében - derül ki a HungaroMet Zrt. keddi veszélyjelzéséből.
