Hírek
2020. Január 14. 06:09, kedd |
Kék hírek
Forrás: infovárosok
Unokázós csalókat fogtak el Hevesben
Az egri rendőrök őrizetbe vették a három férfit. A bíróság egyikük letartóztatását elrendelte.
Az Egri Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya csalás bűncselekmények elkövetésének gyanúja miatt indított nyomozást három férfi ellen – közölte a rendőrség oldalán.
A nyomozás adatai alapján 2020. január 10-én 9 óra körül ismeretlen számról hívtak egy 82 éves gyöngyösi nőt. A telefonáló közölte vele, hogy a fia közlekedési balesetet szenvedett és sürgősen pénzre van szüksége a keletkezett kár rendezése céljából.
A sértett a kérésnek megfelelően két részletben, több mint 1 millió forint készpénzt, majd egy harmadik alkalommal ékszereket adott át egy 38 éves gyöngyöspatai és egy 28 éves szűcsi lakosnak, akiket cselekményük közben a rendőrök tetten értek.
A két férfit a nyomozók kihallgatták és kiderült, hogy harmadik társukkal – egy 26 éves szűcsi lakossal – az elmúlt hetekben két hasonló bűncselekményt követtek el Egerben.
A három gyanúsítottat a rendőrök őrizetbe vették és előterjesztést tettek letartóztatásuk indítványozására. Az Egri Járásbíróság 2020. január 13-án elrendelte a 28 éves férfi letartóztatását, két társa a továbbiakban szabadlábon védekezik.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 11. 11:00, szerda | Kék hírek
A filmre vett betörés
Akaratán kívül lett egy film főszereplője az a fiatalember, aki egy nagykanizsai élelmiszerboltba tört be február végén. Egy közel lakó nő ugyanis nemcsak észrevette és szólt a rendőröknek, de a telefonjával filmre is vette.
2026. Február 25. 15:00, szerda | Kék hírek
Bilincsben a rablóbanda tagjai
A ceglédi rendőrök elfogták azt a két férfit, akik erőszakkal érvényesítették a pénzügyi érdekeiket.
2026. Február 18. 16:00, szerda | Kék hírek
Felszámolták a budakeszi droglabort
Magyar–lengyel nyomozók együtt csaptak le arra a kábítószert előállító csapatra, akik a budapesti éjszakában árusították illegális szereiket.
2026. Február 15. 13:00, vasárnap | Kék hírek
Leragasztotta a síró gyermek száját egy bölcsődei nevelő
Az Érdi Járási Ügyészség kiskorú veszélyeztetésének bűntette és más bűncselekmények miatt emelt vádat egy bölcsődei nevelőnővel szemben, aki két kisgyereket bántalmazott.
